کارت اشتراک مگنتی چیست؟

کارت اشتراک مگنتی نوعی از مگنت های تبلیغاتی است که علاوه بر معرفی محصول و برند شما، مشتری می تواند کد مشتری خود را با ماژیک روی آن نوشته تا در مراجعات و نیازهای بعدی استفاده کند.

معمولاً این نوع محصول توسط صنف هایی مانند: رستورن ها، تاکسی سرویس ها، سرویس های خدماتی و… که به مشترکین خود کد اشتراک می دهند مورد استقبال قرار گرفته است.

معمولاً کارت اشتراک آهنربایی به صورت ترکیبی ( مگنت ترکیبی ) استفاده می شود.

جهت آشنایی با مگنت ترکیبی اینجا کلیک کنید.

به این صورت که قسمتی یادداشت کد در محصولاتی همچون منو، وایت برد و… نیز قرار می گیرد. در این صفحه ما صرفاً  برخی نمونه کارهای کارت اشتراک آهنربایی را قرار دادیم.

برای مشاهده نمونه کارهای دیگر به بخش مربوطه مراجعه کنید. در صورتی که نمونه کارهای این صفحه کافی نبود و یا برای مشاهده نمونه کار در صنف کاری خود می توانید برای درخواست نمونه کار بیشتر به صفحه درخواست نمونه کار مراجعه کنید.

همچنین میتوانید با ورود به صفحه فروشگاه آنلاین تیراژه مگنت محصولات مگنتی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و طرح مگنت خود را در همان صفحه آپلود نمایید در ضمن در صورت نیاز به طراحی جهت چاپ مگنت تبلیغاتی در همان صفحه با ارسال اطلاعات و آپلود آرم و لوگو درخواست طراحی رایگان مگنت تبلیغاتی نمایید.

 هرگونه کپی برداری از طرح ها و نمونه کارهای شرکت پیگرد قانونی دارد.