لترپرس

در صنعت چاپ لترپرس نقش بسزایی را در تولید جعبه و صنایع بسته بندی ایفا میکند. همینطور که از اسمش پیداست, کار دستگاه لترپرس, پرس انواع قالب (با نقشه‌های دلخواه) بر روی انواع سطوح چاپی میباشد.

سلفون کشی حرارتی

بخش سلفون کشی به وسیله سیستم حرارتی خود قابلیت لمینت بر روی انواع کاغذ و مقوا را دارا میباشد. البته توجه داشته باشید که سلفون حرارتی با توجه به اینکه سلفون حاوی چسب به وسیله حرارت بر روی کار میچسبد به مراتب کیفیت بالاتری نسبت به سلفونهای چسب سرد دارا میباشد.

یووی شابلونی

یووی شابلونی در صنعت چاپ به صورت محافظ عمل میکند که با توجه به شفافیت آن جلوه خاصی به سطوح آثار چاپی میبخشد. یووی به حالتهای متنوع موضعی, شنی, برجسته, اکلیلی و … قابل ارایه میباشد.

صحافی

مطمینا یکی از نقاط قوت یک مجتمع قسمت صحافی میباشد که با امکاناتی مدرن و ماشین آلات حرفه‌ای توانسته با سرعت بسیار بالا پروژه‌های چاپی را پیش ببرد.

صحافی فنری اتوماتیک

صحافی فنر که بیشتر آن را در تقویمهای دیواری, کاتالوگها و یا دفاتر درسی مشاهده نموده‌اید. این بخش با توجه به داشتن دستگاه‌های اتوماتیک و مدرن علاوه بر تنوع در رنگ و نوع محصول سرعت و دقت کار را در این مرحله تا حد قابل توجهی بالا برده است.