چاپ تیراژه مگنت

در اوایل سال ۱۳۹۶ در راستای بالا بردن کیفیتچاپ مگنت تبلیغاتی و کم کردن زمان تولید و پایین آوردن قیمت در چاپ مگنت دار چاپخانه تیراژه مگنت تاسیس و راه اندازی شد.

در ابتدا این مجموعه چاپی فقط جهت چاپ مگنتی راه اندازی گردید, اما در تصمیمات بعدی که توسط مدیران شرکت گرفته شد, تمامی سفارشات چاپی (چاپ افست) در سایزهای زیر قابل اجرا میباشد.

در سیاستهای این مجموعه میتوان به قیمت مناسب و کیفیت بالای چاپ مگنت دار و انجام خدمات بعد از چاپ به واسطه بودن کارگاه مجهز خدمات پس از چاپ تیراژه فیدار ایرانیان تمامی مراحل تولید مگنت تبلیغاتی نیز در همین مجموعه به صورت کامل (صفر تا صد چاپ مگنت یخچال ) انجام میگیرد.

[metaslider id=1858 cssclass=””]

امید است سیاستهای یاد شده که باعث پایین آمدن هزینه حمل و نقل و بالا بودن کیفیت تولید مگنت تبلیغاتی به خاطر انجام شدن صفر تا صد پروژه چاپ مگنتی در یک محل میشود نظر شما مشتریان را جلب کند.

از جمله ماشین آلات مجموعه چاپی تیراژه فیدار ایرانیان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ماشین آلات سایز GTO چهار رنگ
  2. دو ورقی ۴ رنگ
  3. دو ورقی ۲ رنگ دو رو زن
  4. ماشین برش اتوماتیک

طراحی مگنت تبلیغاتی

شروع کار و اولین مرحله تولید مگنت تبلیغاتی از طراحی برای چاپ مگنت دارشروع میشود. آتلیه طراحی پس از دریافت سفارش چاپ مگنتی از مشتریان و با در نظر گرفتن دقیق نکات, با در اختیار داشتن طراحانی خلاق و دارا بودن سیستمهای حرفه‌ای کامپیوتری و آرشیوهای منحصر به فرد عکس از موضوعات مختلف با کیفیت بالا تمامی امکانات لارم را فراهم نموده است تا طراحی مگنت تبلیغاتی با سلیقه دلخواه مشتری را انجام دهد.

لیتوگرافی

کلیه تصاویر مگنت چاپی از ترکیب چهار رنگ اصلی آبی, قرمز, زرد و مشکی تشکیل شده که از ترکیب آنها میلیونها رنگ با کنتراستهای مختلف بوجود می‌آید و وظیفه لیتوگرافی تفکیک چهار رنگ اصلی از طرح‌های ارسالی به این واحد میباشد.

پس از ارسال طرح مگنت تبلیغاتی از آتلیه طراحی جهت چاپ مگنت یخچالی به واحد لیتوگرافی ابتدا توسط اپراتور در برنامه‌های مختلف گرافیکی بازبینی شده و در صورت نداشتن ایراد, تفکیک رنگ انجام میشود و نوع ترام بر اساس جنس کاغذ یا مقوایی که میخواهد چاپ شود انتخاب میشود.

چاپ مگنت تبلیغاتی

چاپ مگنتی دقیقا پس از ارسال زینک از واحد لیتوگرافی شروع میشود. مدیر سالن چاپ پس از کنترل کامل زینک و هماهنگ نمودن آن با فرم سفارش چاپ مگنت دار کلیه مراحل از قبیل انتقال کاغذ از انبار, برش, هماهنگ کردن مراحل چاپ مگنتی , انتقال یا ادامه کار و … تا پایان کار را انجام میدهد.

اپراتورها نیز بار در نظر گرفتن رنگهای اصلی نمونه کار, رنگهای مذکور (آبی – قرمز – زرد – مشکی) را توسط کامپیوتر دستگاه چاپ تنظیم نموده و شروع به چاپ آن میکنند.

تولید مگنت تبلیغاتی

خدمات پس از چاپی (مرحله تولید مگنت تلیغاتی) که توسط مجموعه تیراژه فیدار ایرانیان ارایه میشود را در صفحه خدمات پس از چاپ تیراژه مشاهده بفرمایید.