عکاسی تبلیغاتی از غذا ، تاکید بر جزئیات خوشمزه!

آتلیه عکاسی تیراژه مگنت عکاسی غذا و خوراکی به شما کمک می کند تا از طریق عکس با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. این امر باعث افزایش شخصیت نام تجاری شما می شود. 

در واقع اکثر مردم قبل از سفارش مشتاق دیدن عکس غذای خود هستند، به طوری که از انتخاب خود آگاهی کامل داشته باشند.

منوی رستوران اولین معرف غذای شما به مشتری است، پس داشتن عکس های فوق العاده از منوی می تواند جهانی تفاوت در فروش و جذب مشتری برای شما فراهم کند.

  • عکاسی کافه
  • عکاسی از غذاهای سنتی ایرانی
  • عکاسی از غذاهای ایتالیایی و پیتزا
  • عکاسی شیرینی و شکلاتی

عکاسی مگنت تبلیغاتی

کسب و کارهای می‌توانند برای تبلیغ محصولات شما از طریق چاپ مگنت تبلیغاتی پخش تراکت و بروشور و آگهی‌های تبلیغاتی در مجلات مختلف و رسانه‌های دیداری و شنیداری و حتی بیلبوردها اقدام کنن.

اگر قراره عکس محصول از طریق آفلاین به دست مشتری برسه باید نهایت دقت در رنگ بندی و شیوه عکاسی انجام بشه که عکس بعد از چاپ روی کاغذ‌های مختلف نمایش خوبی داشته باشه.

بهترین شیوه عکاسی تبلیغاتی برای مگنت های تبلیغاتی اینه که از محصول در زوایای مختلف عکس بگیرید

در حالی که نور کافی از اطراف به محصول تابیده می‌شه.

معمولا عکاسان تبلیغاتی از نور زمینه مشکی یا سفید استفاده می‌کنن تا نگاه مناسب و سازگاری رو در مشتری ایجاد کنه.

همچنین عکاسی محصول با زمینه ساده و تک رنگ باعث تاکید بر رنگ محصولات به صورت طبیعی می‌شه و جزئیات بیشتری از اون رو مخاطب می‌تونه ببینه بدون اینکه حواسش به اطراف عکس پرت بشه.

از محصولات به صورت دکوراتیو و یا لایف استایل هم میتوان عکاسی کرد.

این سبک از عکاسی نشان دهنده فضای استفاده از محصول توسط مشتری است که باعث جلب اعتماد بیشتر میشود.

تجهیزاتی که ما برای شما استفاده می کنیم

دوربین

بدون شک اولین ابزار مورد نیاز برای عکاسی صنعتی یک دوربین حرفه‌ای و تمام عیاره. ممکنه شما یک عکاس صنعتی بسیار حرفه‌ای باشید ولی وقتی دوربین خوبی نداشته باشید عملاً نمی‌تونید تصاویر با کیفیتی تهیه کنید.

از نظر فنی دوربین‌های DSLR مناسب عکاسی صنعتی هستند. از اونجا که لنز این دوربین‌ها رو به راحتی می‌‍شه تعویض کرد، می‌تونید از اون‌ها برای عکاسی از محصولات خیلی کوچک تا خیلی بزرگ استفاده کنید.

ما در استودیو از دوربین های کانن ۶۰D،۶D  و انواع دیگری از بهترین دوربین های پیشرفته روز برای ارائه یک کار با کیفیت استفاده می کنی

انواع لنز

دوربین های DSLR قابلیت تعویض لنز دارند و شما برای هر پروژه با هدف متفاوت می توانید از لنزهای مختلفی استفاده کنید. لنزهای مورد استفاده در استودیو نماد شامل ۲۴-۱۰۵ ، ۱۰۰ ماکرو برای عکاسی از جزئیات و جواهر، ۷۰-۲۰۰ ، ۵۰ فیکس و … می باشد . لنزهای فیکس بهترین گزینه برای عکاسی پرتره هستند .

به یاد داشته باشید برای عکاسی از فضا باید از لنزهای واید استفاده کنید . دانش و تخصص ما در این زمینه باعث خروجی متفاوتی نسبت به رقبای ماست.

فلاش

معمولاً نور موجود در فضا برای عکاسی صنعتی مناسب نیست. عکاسان صنعتی برای جبران نور از فلاش‌های اکسترنال،شاخه های نوری همراه با چتر و سافت باکس و دیفیوزر استفاده می‌کنن که بسته به نوع و ابعاد محصول می‌تونه قدرت و شدت مختلفی داشته باشه

آتلیه عکاسی تیراژه مگنت