در این مطلب چند منبع را برای طراحی رایگان کارت ویزیت شما به صورت آنلاین معرفی می کنیم.

طراح های گرافیکی معمولاً توسط نرم افزارهای این حوزه خلق می شوند و معمولاً نیاز به دانش و آموزش فنی نسبتاً بالایی دارند. اما در این بین یک راه ساده تر نیز برای خلق آثار گرافیکی هست. استفاده از منابع آنلاین طراحی و یا استفاده از نرم افزارهایی که مانند منابع آنلاین یک سری طرح آماده را برای سفارشی سازی قرار می دهند تا شما آنها را مطابق میل خودتان ویرایش کنید. این روش مزیت و مشکلاتی را دارد. مثلاً رایگان بودن، تحویل فوری و ساده بودن و قابل درک بودن این طراح ها از مزیت های آنها است اما از آنجا که این طرح ها برای استفاده تعداد زیادی از افراد در سطح کاربری طراحی شده اند ممکن است طرح شما با رقیب شما تکراری باشد! از طرفی شما محدودیت انتخاب دارد و هرچند منابع زیاد باشند شما قابلیت انعطاف کمی دارد مثلاً بالاخره باید از بین ۱۰۰۰ طرح آماده یکی را انتخاب کنید که شاید توسط هزاران نفر دیگر انتخاب شده باشد. اما در کل این منابع می توانند اولاً ایده خوبی باشند برای طراحی دوماً برای کسب و کارهای کوچک بسیار مفید هستند.

و اما منابع(هیچ یک از سایت ها فیلتر نیست): برای ورود به سایت ها روی عکس لوگوی آنها کلیک کنید.

اولین وب سایت www.DeGraeve.com است. این سایت علاوه بر طراحی کارت ویزیت رایگان ابزارهای جالب دیگری نیز دارد. برای مثال می توانید در آن لوگوی ساده ای نیز برای خود طراحی کنید و یا تصاویر خود را به حالت هنری تبدیل کنید. از ویژگی های این سایت رابطه کاربری بسیار ساده است.

در این وب سایت www.businesscardstar.com شما علاوه بـر ساخت کارت ویزیت می توانید پوسترهای زیبایی نیز طراح کنید.

یکی دیگر از منابع جالب طراحی رایگان وب سایت www.jukeboxprint.com می باشد. این وب سایت را از دست ندهید. تنوع جالب و رابطه کاربری ساده از فاکتورهای محبوبیت این سایت است.

اگر به دنبال ایده های جالب و حرفه ای هستید سایت www.psprint.com بهترین گزینه است. در این سایت شما می توانید به راحتی کارت ویزیت خود را در تمامی بخش ها سفارشی سازی کنید و با کیفیت بالا دانلود کنید.

وب سایت www.zazzle.com یک منبع تجاری است که می تواند برای شما ایده های جالبی داشته باشد. به خاطر تنوع بسیار بالای طرح ها و دسته بندی بسیار جالب شما می توانید به راحتی طرح مورد علاقه خود را پیدا کنید.

امیدوارم که از این مقاله استفاده کرده باشید.