معرفی مگنت های تبلیغاتی

فقط اگر به دنبال موفقیت کسب و کارتان هستید و راه آن را نمی دانید و مایل به هزینه برای پیشرفت هستید این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.

بیل گیتس: من همیشه کارهای سخت را به انسان های تنبل واگذار می کنم زیرا آنها می دانند که چه طور از ساده ترین و کوتاه ترین راه آن را انجام بدهند.

چه طور در یک روز ۲۰۰ مشتری جدید پیدا کنیم؟!

gaining-customer-insight_3

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید این سوال و سوال هایی از این دست همیشه در ذهن شما وجود دارد اما آنچه که شما را با افراد دیگر متمایز می کند، دست یافتن به پاسخ این سوال ها است. اکثر افرادی که کسب و کارهای کوچک دارند همیشه فکر می کنند فروش بیشتر محصولات و خدماتشان نیاز به یک معجزه و ایده عجیب دارد! و از طرف دیگر این دسته از افراد با وجود فروش کم، مایل به صرف هزینه برای تبلیغات نیستند و این همان نقطه ضعف کسب و کارهای کوچک است. البته صرف هزینه های تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک باید اولاً با حساب و کتاب و هدفمندی بیشتری باشد زیرا درصورت عدم موفقیت آسیب پذیری بیشتر است؛ دوماً روش های خاص تری باید به کار گرفته شود. دقت کنید گفتیم خاص نه عجیب! فرض کنید شما فروشنده یک نوع کفش هستید، به جز قیمت و کیفیت که معمولاً رقبای شما هم در سطح شما هستند و چه بسا بهتر، چرا مشتری باید برند نایک را رها کند و از برند نا آشنا شما خرید کند؟ شاید گزاف نگفته باشیم که تبلیغات برای برند های مطرح آسان تر است تا کسب و کارهای کوچک. حال سوال اینجا است چرا؟ پاسخ ساده است؛ زیرا آنها هزینه برند شدن را قبلاً پرداخت کرده اند حال این هزینه تبلیغات بوده یا کیفیت و یا قیمت کمتر.

صحبت ما با شما !

اگر تا حالا هزینه زیادی را صرف هزینه های تبلیغاتی خود مانند چاپ تراکت تبلیغاتی کردید و از تبلیغات تکراری خسته شدید با مگنت های تبلغاتی آشنا شوید:

مگنت های تبلیغاتی(این محصول را آهنربا رویخچالی نیز می نامند) نوعی از هدایای تبلیغاتی هستند که روی تمام سطوح فلزی قابل نصب هستند و عمری ۵ ساله دارند. این مصحول را می توان در تمامی اشکال و ابعاد طراحی و تولید نمود. از گروه پر فروش این محصول می توان به کارت اشتراک، کارت ویزیت، تقویم، منو ، وایت برد، برنامه درسی و قاب عکس اشاره کرد. مگنت های تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن و نصب و استفاده آسان بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد و مانند تراکت های تبلیغاتی دور ریخته نمی شوند.


رمز موفقیت تبلیغات مگنتی سه فاکتور مهم است:

۱- ماندگاری ۵ ساله (تضمینی)

۲- استقبال بالا جهت نگهداری (به دلیل کاربردی بود)

۳- نصب در بهترین محل و در دید مشتری

با مگنت های تبلیغاتی پنج سال در دید مشتری باشید:

انواع-مگنت-تبلیغاتی

 


مشتریان-شرکت-تیراژه-فیدار-ایرانیان

 ” بیش از ۱۰۰ برند ایرانی به ما اعتماد کردند ”


مشاوره رایگان!                            صفحه تماس با ما

ما با شما تماس میگیریم:

کارشناس فروش ما تمام سوالات شما در مورد سایز،انواع محصولات و قیمت و … را برای شما توضیح خواهد داد.

فرم زیر را تکمیل کنید یا عدد ۹  را به ۰۲۱۷۷۶۸۱۴۰۰ ارسال کنید.اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی