گزارش حضور در نمایشگاه چاپ،بسته بندی

نمایش توانمندی‌های فعالان صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسه در عرصه بین‌المللی
شرکت تیراژه فیدار ایرانیان با حضور در نمیشاگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته به ارائه بین المللی دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسه پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت تیراژه فیدار ایرانیان، نمیشاگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور ۲۳۰۰ مجموعه و شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسه از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۵ تا۱۳۹۵/۱۰/۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

آرش دانش مدیرعامل شرکت تیراژه فیدار ایرانیان در تشریح جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه هر سال یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه شرکت‌های صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسه به مشتریان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

مدیرعامل تیراژه فیدار ایرانیان در مورد دستاوردهای این نمایشگاه برای مجموعه خود اظهار داشت:  فرصت مناسبی بود تا در این نمایشگاه با برخی همکاران بین المللی حوزه چاپ آشنا شویم، همچنین آشنایی با آخرین فناوری های چاپ و بسته بندی یکی دیگر از دست آورد های شرکت ما بود.

وی به دستاورد ممتاز این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

آقای دانش از همراهان این شرکت در نمایشگاه تشکر کردند و افزودند، به پاس این همراهی تخفیف های ویژه ای برای عزیزانی که در نمایشگاه از غرفه ما بازدید کردند و پک محصولات را دریافت کردند، در نظر گرفته شده است و برای دریافت کدهای تخفیف می توانند با واحد فروش در تماس باشند.

در ادامه گزارش تصویری غرفه این شرکت را میتوانید مشاهده کنید:

 

 

 

 اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی