معرفی هدایای تبلیغاتی مگنتی(آهنربایی)

درجهان امروز که شاهد گسترش و متنوع شدن هرچه بیشتر تبلیغات هستیم، انتخاب بهترین راه تبلیغ و موثر ترین آن می تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار و رونق تجارت شما داشته باشد. اگر شما هم مایل هستید با یکی از این روش ها آشنا شوید لطفاً با این مقاله همراه ما باشید.

روش های موثر تبلیغات

بهترین روش برای تبلیغاتی آن نوعی هستند که ماندگاری بیشتری در چشم و حافظه مشتری داشته باشد. روانشناسی رنگ ها در تبلیغات، سایز و اشکال تبلیغات می تواند فاکتور مهمی برای اثر بخشی تبلیغات شما باشد. اما یکی دیگر از عوامل اثر بخش بودن تبلیغ، انتقال محصول مورد تبلیغ به حافظه چشمی و ناخودآگاه بیننده می باشد. بدین معنی که مشتری شما با دیدن کوچک ترین نشانه از تبلیغات شما به یاد محصول بیفتد و یا در فروشگاه و محل خرید با دیدن محصول شما در بین محصولات دیگر انتخاب با محصول شما باشد. اینکه شما بدون رقیب پرقدرت تجارت و فروش خوبی داشته باشید نشانه بهترین بودن شما نیست؛ وقتی شما بهترین هستید که با وجود رقیب های قدرتمند فروش زیادی داشته باشید. تنها راه نیز برای دست یابی به چنین هدفی تبلیغات اثر بخش و برنامه ریزی شده است. یک مثال در این زمینه می تواند مطلب را ساده تر کند. فرض کنید شما تولید کننده محصولات شوینده هستید و محصولات شما در یک فروشگاه بزرگ دقیقاً کنار محصولات رقیب شما قرار گرفته است- که مسلماً این نوع ترتیب بندی محصولات و بخش ها در فروشگاه ها رایج است- وقتی یک خریدار به این قسمت مراجعه می کند چه فاکتورهایی باعث می شود که از بین چندین محصول، محصول شما را انتخاب کند؟ به جرأت می توان گفت مهم ترین عامل برای انتخاب اولیه حافظه چشمی است. وقتی مشتری از بین محصولات تبلیغ بیشتری از محصول شما دیده باشد مسلماً در مرحله نخست انتخاب، شما انتخاب وی هستید. در مرحله بعدی است که قیمت، کیفیت و دیگر عوامل موجب خرید مشتری خواهد شد مطرح است. اگر مشتری حتی رغبت مشاهده محصول شما را نداشته باشد چه طور در مورد قیمت و کیفیت آن قضاوت خواهد کرد؟!
معرفی یک روش جدید در تبلیغات

با توجه به مطالب بالا این چنین برمی آید که حالا شما نیز می خواهید بیشتر در چشم مشتریان و مخاطبان خود باشید. چیزی بارز و آشکار است این است که برای چنین هدفی باید هزینه زیادی صرف کنید اما ما به شما یک روش ساده پیشنهاد می کنیم:
هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی می تواند بهترین و کم هزینه ترین راه برای ماندگاری بیشتر در حافظه مشتری باشد. هدایای تبلیغاتی مگنتی می تواند یک گزینه مناسب برای این امر باشد.

مزیت های هدایای تبلیغاتی مگنتی

بیلبورد تبلیغاتی خود را ۵ سال درخانه مشتری بدون هزینه نصب کنید!

در سطر های گذشته در مورد ماندگاری و بیشتر در دید بودن تبلیغات صحبت کریدم. خوب حالا وقت آن رسیده است که راه آن را معرفی کنیم. مگنت های تبلیغاتی مسلماً می تواند گزینه شما برای تبلیغات اثربخش باشد. آن قسمت از مطالب را دوباره مطالعه کنید که یک مثال در مورد انتخاب در فروشگاه زدیم. چه نتیجه ای می گیرید؟ آیا دوست ندارید هربار که مشتری شما به آشپزخانه می رود تبلیغ محصول شما پیش روی وی باشد؟ دوست ندارید کارت اشتراک رستوران شما روی شخچال مشتری باشد تا نیازی نباشد هربار برای سفارش وقت زیادی را برای پیدا کردن شماره تماس و کد اشتراک شما هدر برود؟ اینها فقط بخشی از مزیت های مگنت های تبلیغاتی است.

شما نیز می توانید همین امروز به کسب و کار خود رونق دهید به شرط آنکه تبلیغاتی هوشمند و برنامه ریزی شده داشته باشید؟

فکر می کنم با توضیحات فوق شما نیز علاقمند شدید تا بیشتر در مورد هدایای تبلیغاتی بدانید. پس چرا وقت را از دست می دهید؟ همین حالا می توانید با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید و از جزئیات بیشتر این روش تبلیغاتی آگاه شوید.اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی