مصاحبه با مجله تخصصی چاپ و نشر

برند سازی با کمک تبلیغات ماندگار و  به صرفه
بیلبورد تولید کننده در خانه مصرف کننده
مگنت تبلیغاتی شکل نوینی از تبلیغات

شرکت تیراژه فیدار ایرانیان با ۱۲ سال سابقه کار، به خاطر عمده فعالیت هایش با نام تجاری ایران مگنت شناخته می شود. این شرکت با تولید و عرضه مگنت های تبلیغاتی مبدع تبلیغات ماندگار در ایران محسوب می شود. کارایی بالا و ماندگاری از اهم خصایص این محصولات است که باعث شده بسیاری از خوش فکران بازار به سمت استفاده از این محصول سوق پیدا کنند. ایرانیان مگنت تولید کننده ی انحصاری این محصول است؛ برای اطلاع بیشتر پای صحبت های مدیر روابط عمومی این شرکت نشستیم.

جناب غنچه سفیدی، هدایای تبلیغاتی از دیر باز در بازار تولیدات مرسوم بوده، محصول شما چه تفاوتی با سایر اقلام معمول دارد؟

مگنت های تبلیغاتی به خاطر انعطاف کامل در سایز و اشکال تولید و کارایی بالایی که دارند مانند یک تبلیغ همیشگی جلوی چشم مصرف کننده قرار دارد؛ این ویژگی باعث به خاطر سپاری نام مشتری می شود و در امر برندسازی بسیار موثر است. از طرف دیگر این محصول را میتوان در انواع مختلف قاب عکس، کارت اشتراک،منو خدمات یا غذا، کارت ویزیت و… که برای مشتری کاربردی هستند، تولید کرد.

تفاوت حایز اهمیت این شرکت با سایر فعالان در بخش هدایای تبلیغاتی این است  ایرانیان مگنت تنها تولید کننده تخصصی مگنت های تبلیغاتی است. این شرکت به طور اختصاصی و حرفه ای در امر واردات، فروشندگی و تولید انواع مگنت های تبلیغاتی در سایزها، مدل ها و قالب های مختلف فعالیت دارد.

تیراژه فیدار ایرانیان تولید کننده انحصاری این محصول بوده و ممارستش در این بخش باعث شده کیفیت محصولاتش از سایر رقبا متمایز باشد. طبق آخرین آمار بخش فروش درحال حاضر ما با بیش از ۳۰۰ برند مطرح ایرانی و ۲۷۰۰ شرکت همکار در سراسر کشور همکاری داریم.

آیا شرکت شما در زمینه هدایای تبلیغاتی و دیگر اقلام معمول تبلیغاتی تولیدات دیگری هم دارد؟

خیر، برای تولید تخصصی همین محصول (مگنت های تبلیغاتی) هم گاهی مشکل کم بود زمان داریم و جداً پوشش تولید این محصول برای کل کشور امر دشواری است لذا سعی کردیم تمام تمرکز اصلی ما مگنت های تبلیغاتی باشد.

در صحبت های خود اشاره کردید که با بیش از ۲۷۰۰ شرکت تبلیغاتی همکاری دارید، به نظر شما چرا شرکت های همکار سفارش های مگنت تبلیغاتی را به شما واگذار می کنند در حالی که خود توانایی تولید این محصول را دارند؟

اولاً باتوجه به تولید انبوه و بستن پی در پی شیت های استفاندارد، قیمت تمام شده برای شرکت ما حتی ارزان تر از تولید توسط خود این شرکت های همکار است. دوماً به دلیل تجربه بالا و استفاده از ابزار و مواد مصرفی درجه یک کیفیت محصولات تولیدی بسیار بالا است. سوماً سابقه فعالیت ما با شرکت های همکار و حسن امانت داری و حذف مشکلات و دردسرهای تولید باعث شده تا شرکت های همکار نسبت به واگذاری سفارش های خود به ما سوق پیدا کنند.

آیا شرکت ایرانیان مگنت در خصوص فروش مواد اولیه برای شرکت های همکار فعالیتی دارد؟

بله، این شرکت ضمن فروش مواد خام و ورقه های مگنت در سایزهای مختلف واردات مواد اولیه را نیز در دست دارد.

آینده تولید مگنت های تبلیغاتی را چه طور می بینید؟

نویدی که مدیریت عامل شرکت آقای آرش دانش در آخرین جلسه فروش دادند این بود که تا شش ماه آینده شاهد کاهش قیمت نیز خواهیم بود. در این جلسه ایشان به تدابیر و تسهیلات ویژه ای هم که برای همکاران چاپ و تبلیغات داریم اشاره کردند.اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی