مشاوره انتخاب هدایای تبلیغاتی

تبلیغاتی محیطی و تبلیغات آنلاین از روش های متداول کسب مشتریان جدید می باشد، بازاریابی محتوا و هدایای تبلیغاتی و برند سازی گرچه از حوزه های تبلیغات مدرن هستند اما آن طورکه تبلیغات محیطی و آنلاین باعث کسب درآمد می شوند تاثیر ندارد. هدایای تبلیغاتی-به خصوص- از انواع تبلیغات بلند مدت هستند که معمولاً جهت برندسازی طراحی و اجرا می شوند از این رو انتخاب بهترین مورد و برنامه امری مشکل می نماید. شناسایی اهداف تبلیغات، طیف مخاطبان، میزان هزینه و درآخر نتیجه حاصله از این کمپین ها نیاز به ریزبینی و تجربه کار تبلیغاتی دارد. معمولاً صاحبان مشاغل کوچک از این نوع تبلیغات(هدایای تبلیغاتی) استفاده نمی کنند و دلیل آن هم واضح است؛ عدم بازگشت هزینه در کوتاه مدت. اما تجربه به ما نشان داده است که کسب و کارهای کوچک با برنامه ریزی و پشتوانه قوی فکری و مالی متوسط می توانند با استارتاپ های هوشمند به سرعت راه رشد برند خود را هموار کنند. طیف گسترده هدایای تبلیغاتی شاید، خود معیاری برای سردرگمی مشاوران تبلیغاتی باشد اما خلاقیت و استفاده از ایده های ناب است که این تبلیغات را از دیگر انواع آن متمایز می کند.
شرکت تیراژه فدار ایرانیان با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در امر تبلیغات و بیش از ۳۰۰۰ نمونه کار موفق این ادعا را دارد که در این مدت با جامعه آماری خود شناخت دقیقی از نیاز های مشتریان و همچنین نیازهای صاحبان مشاغل کسب کرده است. همیشه مشورت بهتر از تجربه است. از این رو این شرکت در نظر دارد تمامی عزیزانی که قصد صرف هزینه از طریق هدایای تبلیغاتی را دارند به رایگان دعوت به مشاوره کند. البته این حقیقت که این مشاوره برای ما سود آور خواهد بود امری بدیهی است اما از طرفی، شما با کسب تجربه ۳۰۰۰ نوع هدایای تبلیغاتی قبلی دید گسترده تر و در نتیجه بازخورد بهتری از تبلیغات خود خواهید داشت. حتی اگر نوع هدایای شما در گستره خدمات ما نباشد، از اشتراک گذاری تجربیاتمان با شما خوشحال خواهیم شد.
با توجه به سطور گذشته اگر قصد رونق کسب و کار خود را دارید و اگر باور دارید تبلیغات هزینه نیست؛ همین حالا تلفن خود را بردارید و با شماره ۷۷۶۸۱۴۰۰-۰۲۱ واحد فروش و بازاریابی شرکت تماس بگیرید.اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی