تبلیغات جدید رستوران ها(۲۰۱۶)

رقابت بین رستوران ها در اوج است و اگر میخواهید باز هم فروش داشته باشید باید تمام ایده خلاقیت خود را خرج کنید. ما در این مقاله چند مورد از ایده ها و استراتژی هایی جدید را به شما معرفی می کنیم که با انجام آنها نوید فروش بیشتر را به شما می دهیم زیرا دیده شدن بیشتر تبلیغات شما، شکم های گرسنه را از هرجا روانه رستوران شما خواهد کرد!

تبلیغات جذاب فست فود

  • تصاویر خوشمزه

اگر سری به اینستاگرام خود بزنید خواهید دید که هنوز عکاسی از غذاها رونق خاصی دارد و به جز برند ها و ستوران ها خود افراد هم تمایل زیادی به عکاسی از غذاهای خوشمزه و به قولی با کلاسی! که میخورند دارند. رستوران ها و فست فود های کوچک و تازه تاسیس می توانند با ترغیب کاربران از عکاسی از غذای رستوران و فست فود خود به روش های مختلف مانند اعمال تخفیف برای هشتگ های خاص و یا تگ کردن نام رستوران عکس های نابی به دست بیاورند. در نظر داشته باشید عکس هایی که مشتریان شما به اشتراک می گذارند از عکس های صنعتی و با کیفیت شما بیشتر بازخورد خواهد داشت. اما به یاد داشته باشید که همواره عکس هایی حرفه ای و جذاب از غذاهای خود تهیه و آنها را در شبکه های اجتماعی خود آپدیت کنید و سعی کنید در توضیحات آن از تبلیغات مستقیم پرهیز کنید برای مثال می توانید مواد تشکیل دهنده آن را تشریح کنید.

تصویر با کیفیت غذا

  • برنامه های هوشمند

سعی کنید برای رستوران خود برنامه های اندروید و IOS تهیه کنید. این کار مزیت های بسیاری دارد از جمله اینکه قیمت ها و تصاویر غذاهای شما همیشه در کوتاه ترین راه ممکن در دسترس مشتری است. از طرف دیگر کاربران می توانند نظرات خود را در مورد کیفیت غذاهای شما ارائه کنند و در صورت انتقاد مستقیماً آن را خواهید دید.

استفاده از برنامه ها برای ثبت سفارش می تواند مزیت های دیگری نیز داشته باشید مثلاً شما لیست مشتریان بازگشتی را خواهید دید؛ میتوانید به آنها تخفیف بدهید، منو های خاص پیشنهاد کنید و یا امکان رزر میز و … را بدهید.

برنامه هوشمند سفارش غذا

  • اطلاعات خود را برای دیده شدن ثبت کنید

سعی کنید در چند دایرکتوری آنلاین برتبر کشور که در مورد رستوران ها و فست فود ها هستند ثبت نام کنید و پروفایل خود را تکمیل کنید. این کار به شما اجازه می دهد که اولاً اعتبار بیشتری داشته باشید دوماً از رقبای خود عقب نباشید و سوماً بدون تبلیغات و برند شدن مشتری به دست بیاورید زیرا آن سایت و یا دایرکتوری هزینه تبلیغات را پرداخته است و افراد برای جست و جوی بهترین رستوران ها و فست فوت ها به آنها مراجعه می کنند و شما فقط هزینه عضویت را پرداخت می کنید.

دایرکتوری رستوران ها

  • حساب گوگل خود را فعال کنید

اگر با گوگل کار کرده باشید و بعضاً نام برخی شرکت های معتبر را جست و جو کرده باشید حتماً سمت راست نتایج جست و جو مانند عکس زیر دیده اید که نقشه آنلاین، شماره تماس ها و ساعات کاری آن را در یک کادر نمایش داده می شود. این کادر به راحتی اطلاعات خوبی به کاربران می دهد و نیازی نیست که مشتریان شما برای پیدا کردن آدرس و یا شماره تماس شما سردرگم در سایت ها شوند. برای این کار یک حساب گوگل بسازید و صفحه کسب و کار خود را تکمیل کنید و در آن اطلاعات خود را قرار دهید.

اطلاعات شغلی در گوگل

  • تبلیغات محلی را فراموش نکنید

در سایت ها، شبکه های اجتماعی هر محیطی که نزدیک به محل فعالیت شما است تبلیغات داشته باشید. به این مثال توجه کنید:

فرض کنید رستوران شما در محله تهرانپارس است. شما می توانید با تبلیغات در صفحات اینستاگرام که در مورد محله تهرانپارس است مشتریان قابل توجهی به دست بیاورید.

  • محیط و کارکنان خود را نشان دهید

تصاویر محیط رستوران و فست فود خود را نیز در شبک های اجتماعی و سایت خود قرار دهید. این کار باعث انتخاب بهتر مشتریان خواهد شد. کارمندان شما نشانه انظباط و سامان کسب و کارشما هستند، آن ها را به ظاهری تمیز و آراسته در حال ارائه خدمات نشان دهید.

کارمندان رستوران

  • اخبار مثبت منتشر کنید

در شبکه های اجتماعی، سایت خود، تبلیغات چاپی خود اخبار مثبت در مورد رستوران و کسب و کار خود منتشر کنید. برای مثال می توانید با مناسبت دوسالگی رستوران خود تخفیف ویژه قرار دهید و یا خبر از اضافه شدن غذاهای جدید به منوی خود بدهید.

  • قیمت های خود را در دسترس قرار دهید

منو و قیمت های رستوران و فست فود شما بهترین تبلیغ است. همیشه آن ها را در تبلیغات خود نمایش دهید.

منو رستوران

  • متنوع تبلیغ کنید

زمان تبلیغات تکراری به پایان رسیده است از چاپ هزاران تراکت تبلیغاتی پرهیز کنید و به ماندگاری و کاربرد بیشتر محصول خود فکر کنید. برای مثال شما می توانید کارت اشتراک و یا منو خود را به صورت آهنربایی چاپ کنید و در اختیار مشتریان قرار دهید تا روی درب یخچال و سطوح فلزی نصب کنند تا در زمان نیاز به راحتی به اطلاعات تماس شما دسترسی داشته باشند. این نوع محصولات علاوه بر عمر زیاد شما را در ذهن مشتری ماندگار می کنند. نمونه این تبلیغات مگنتی را در تصاویر زیر مشاهده می کنید:

طرح لایه باز منو ساندویچی 1 طرح لایه باز تراکت رستوران طرح لایه باز psd تراکت رستوراناشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی