ایده جدید تبلیغات ویژه مهر ماه

مهر ماه فرصت مناسبی برای تبلیغات صنف های مرتبط با کودکان و بازگشایی مدارس است. در این بین کسب و کارهایی که مستقیماً مرتبط با کودکان و نوجوانان هستند سهم زیادی از تبلیغات خود را در بازه زمانی این ماه انجام می دهند. لوازم التحریر ها، لوازم های ورزشی، اسباب بازی فروش ها و بازی های فکری، مدارس و پوشاک از جمله این دسته هستند. در گروه دیگر شرکت ها و موسساتی هستند که از فرصت مهرماه بدون ارتباط مستقیم جهت ماندگاری در ذهن مخاطب تبلیغات انجام می دهند.

یکی از فاکتورهای مهم تبلیغات کاربردی بودن آن است لذا همیشه کارشناسان تبلیغات سعی می کنند ضمن تبلیغ محصول خود بتوانند تبلیغ خود را بیشتر در چشم مشتری نگاه دارند در همین جهت سعی در طراحی تبلیغات کاربردی دارند.

استفاده از برنامه های درسی، خط کش، تب یادداشت، پوستر های آموزشی و … از مواردی است که در این ماه به وفور توسط اصناف مختلف جهت تبلیغات استفاده می شوند. لذا چه بهتر که این تبلیغات کاغذی کاربرد بیشتری داشته باشند و مانند گروه مگنت های تبلغاتی بتوان روی آنها از ماژیک استفاده کرد و با نصب آن روی سطوح فلزی مانند درب یخچال و … آنها را بیشتر در معرض دید و توجه قرار داد.

از این رو با استفاده از برخی محصولات مگنتی این شرکت می توانید تبلیغات خود را کاربردی تر و ماندگار تر کنید. برای مثال استفاده از برنامه های درسی مگنتی، تقویم های مگنت و یا پازل های مگنتی و یا قاب عکس های مگنتی تبلیغات متفاوتی داشته باشید.

در بخش نمونه کارهای سایت شما می توانید نمونه کارهای تقویم ها و برنامه درسی های مگنتی و دیگر نمونه کارها را مشاهده فرمائید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با واحد فروش شرکت ۷۷۶۸۱۴۰۰-۰۲۱ در تماس باشید.اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی