انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی برای رویدادهای کاری

انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی برای رویدادهای کاری

صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ همیشه هزینه و زمان زیادی را صرف جذب مخاطبان به غرفه های نمایشگاهی خود می کنند. از زمانی که شما موفق به جلب توجه مخاطب خود می شوید تا زمان خرید وی از شما چه مراحلی باید طی شود؟ اصولاً تبلیغات برای موفقیت باید کار آمد باشند. به همین خاطر اکثر صاحبان مشاغل تبلیغات بنری،تراکتی و تیزری را ترجیح می دهند.

یک بنر تبلیغاتی و یا یک تراکت یک کار برای شما انجام می دهد و آن ترغیب مشتری برای ورود به غرفه شما، اما ببرای به یادماندن محصول یا خدمات شما یک مرحله بیشتر باید طراحی شود. یکی از این موارد هدایای تبلیغاتی هستند. یک هدیه تبلیغاتی باید طوری باشد که مخاطب شما از داشتن آن خوشنود باشد نه اینکه به محض دور شدن از غرفه شما آن را داخل سطل زباله بیندازد! نکاتی را برای شما برای به یادماندن بیشتر در ذهن مخاطبانتان ذکر می کنیم:

عوامل کاملاً مرتبط:

کاملاً مرتبط عمل کنید. مخاطبان خود را نشانه گیری کنید. نوعی از هدایای تبلیغاتی را انخاب کنید که به شدت جلب توجه می کنند. این تکنیک برای جذب مشتریان به غرفه بسیار موثر است. برای مثال در یک روز گرم تابستانی در محل نمایشگاه، ارائه بطری های آب چند بار مصرف، چترهای ضد آفتاب و کلاه های نقاب دار بسیار ایده خوبی می تواند باشد. اگر در یک نمایشگاه سربسته هستید سعی کنید بازهم به فکر رفاه مخاطبان باشید. در لحظه کار آمد باشید. یک ساک و یا کوله تبلیغاتی می تواند کمک مناسبی برای حمل لوازم مخاطبان شما باشد. سعی نکنید عجیب رفتار کنید! اما خلاق باشید.

موارد همیشه مفید:

طراحی شما باید کاملاً مطابق با سلایق مشترییان شما باشد. کیف یا کوله تبلیغاتی خود را آنقدر با شعار،شماره تلفن و … خود پرنکنید که مخاطب نتواند از آن استفاده کند. ساده اما در دید باشید! به گزارش نیویورک تایمز کسب و کارهای آمریکایی سالانه بیش از ۲۰ میلیارد دلار خرج هدایای تبلیغاتی می کنند که بخش بسیار زیادی از آنها سر از سطل زباله ها در می آوردند زیرا قادر نیستند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

پیشنهاد شما برای بهبود روش های هدایای تبلیغاتی چیست؟اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی